Szkółka Pływania




Brak wydarzeń
styczeń 2015
P W Ś C Pt S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Klub Sportowy

UKS Patomswim



SPONSORZY






Liczniki na stonę

Trenujemy w ferie :)

Zajęcia na pływalni dla UKS PATOMSWIM, podczas ferii zimowych, będą odbywać się codziennie z wyłączeniem sobót i niedziel.

Grupy pana  T.Bieżuńskiego

Senior i Junior

1 i 2 tydzień ferii( pn-pt) od godziny 15.00 - 17.30

Grupy pana P. Mielnika

Senior i Junior

1 tydzień ferii (pn – pt) od godziny 9.00 – 12.30

2 tydzień ferii ( pn – pt) od godziny 15.00 – 18.00

 

Komunikat Obóz Pływacki 2015

alt

 

„Mikołajkowe Dzieciaków Pływanie” pełne rekordów



alt


Na bogatyńskiej pływalni odbyły się zawody organizowanie tradycyjnie tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

Niepostrzeżenie padło, niespotykanie na jednych zawodach, bardzo dużo rekordów klubu.

Jest to bardzo dobry prognostyk na najbliższe lata dla naszej rozwijającej się sekcji. Nowy Rok niesie przed nami wiele wyzwań zarówno sportowych jak i organizacyjnych.

Już w 2015 roku życzymy wszystkim, związanym z naszym klubem ,sukcesów i wytrwałości, zarówno na pływalniach jak i poza nią.

Przedstawiamy autorów nowych rekordów KLUBU PATOMSWIM i zachęcamy do wpisywania się w historię sportu Bogatyni bijąc kolejne.

l.p.

Nazwisko i imię


Ur.

Kat.

Konk.

wynik

1

Poźniak Kacper

2008

6 lat

25m dowolnym


38,82

2

Kołodziej Bartosz

2007

7 lat

25m grzbietowym

29,36

3

Krawczyk Kacper

2005

9 lat

50m dowolnym


41,98

4

Krawczyk Kacper

2005

9 lat

50m grzbietowym

51,12

5

Purzycki Jakub

2005

9 lat

50m klasycznym

58,15


6

Purzycki Jakub

2005

9 lat

100m zmiennym

1:58,86

7

Leśniewski Dominik

2004

10 lat

50m dowolnym

37,31


8

Wajer Krystian

2003

11 lat

50m grzbietowym

41,03


9

Wajer Krystian


2003

11 lat

50m klasycznym

43,28

10

Wajer Krystian

2003

11 lat

100m zmiennym

1:32,60

11

Zalewski Piotrek

2001

13 lat

50 dowolnym

29,84


12

Remian Igor

2001

13 lat

50m klasycznym

38,03


13

Rogulski Krystian

2001

13 lat

50m motylkowym

35,44


l.p.

Nazwisko i imię

Ur.

Kat.

Konk.

Wynik


1

Krawczyk Hania


2009

5 lat

25m st. dowolnym

1:08,20

2

Krawczyk Hania

2009

5 lat

25m st. grzbietowym

57,65

3

Slupecka Julia

2007

7 lat

25m stylem grzbietowym

26,03

4

Karolina Polak

2006

8 lat

25m stylem dowolnym

18,53

5

Karolina Polak

2006

8 lat

25 m stylem grzbietowym

21,21

6

Karolina Polak

2006

8,9 lat

50m stylem grzbietowym

49,23

7

Karolina Polak

2006

8 lat

50m stylem klasycznym

1:01,08

8

Karolina Polak

2006

8,9 lat

100m st. zmiennym

1:56,96

9

Burbo Amelia

2005

9 lat

50m st.Klasycznym

58,03

10

Łuków Estera

2003

11 lat

50m dowolnym

35,82


11

Łuków Estera

2003

11 lat

50 m st. motylkowym

44,11

12

Łuków Estera

2003

11 lat

100m st. zmiennym

1:36,24

13

Łuków Estera

2003

11 lat

100m stylem grzbietowym

1:38,49

14

Bem Aleksandra

2003

11 lat

50m stylem klasycznym

46,91

15

Sławińska Justyna

2002

12 lat

50m stylem klasycznym

45,56

15

Prądzyńska Roksana

2000

14 lat

100m st. motylkowym

1:27,36

16


Prądzyńska Roksana

2000

14 lat

200m zmiennym

3:12,89


Załączniki:
Pobierz (Mikolaj_Plywanie_19_12_2014.xls)Mikolaj_Plywanie_19_12_2014.xls[ ]196 Kb
 

VII MISTRZOSTWA O PUCHAR WÓJTA GMINY RUDNA

W minioną sobotę odbyły się kolejne zmagania pływackie, na których zawodnicy PATOMSWIM Bogatynia mieli okazję zaprezentować swój poziom wytrenowania. Impreza zgromadziła 19 klubów z Dolnego Śląska, gdzie rywalizację sportową podjęło blisko 200 zawodników. Reprezentanci miasta i gminy Bogatynia zdobyli 6 medali oraz ustanowili nowe rekordy klubu. Trzeba zwrócić uwagę również na rekordy życiowe, które dla wielu były ukoronowaniem ciężkiej pracy podczas codziennych treningów. Zawody miały charakter kontrolny, a mimo to padło wiele wartościowych wyników. Dystans 200 metrów stylem dowolnym i 200 metrów stylem zmiennym był wyzwaniem dla zawodniczek tym bardziej, że pływany był pierwszy raz. 

Szczegóły na: http://www.swimrankings.net/index.php?page=meetDetail&meetId=583670&clubId=86512

WYNIKI:

Więcej…

 

Z II MITINGU W CHOJNOWIE PRZYPŁYNĘLIŚMY Z MEDALAMI

alt


Bardzo wiele satysfakcji, dobrych wyników oraz grad medali, przyniosła rywalizacja pod dachem niezwykle urokliwego basenu w Chojnowie, gdzie 22.11.2014 r. odbył się II Miting Pływacki.

Zarówno pod względem organizacyjnym jak i sportowym impreza ta jest coraz przyjemniejsza dla naszych bogatyńskich pływaków, zwłaszcza że, nasi sportowcy niezwykle często odbierali trofea na podium.

W zawodach wzięły udział kluby z Legnicy, Jeleniej Góry, Bolesławca, Chojnowa, Zgorzelca, Bogatyni, Głogowa, Polkowic, Lubania, Lubina, Rudnej.

Sezon startowy nabiera tempa, dlatego życzymy zawodnikom UKS PATOMSWIM dalszych sukcesów.

Zapraszamy do odwiedzania galerii zdjęć na Facebooku

Szczegółowe wyniki na stronie www.omegatiming.pl

Nazwisko I imię

Ur.

konkurencja

wynik

uwagi

Polak Karolina

2006

25m dowolnym

18,69

Złoty medal;rekord klubu

Polak Karolina

2006

25m styl grzbietowy

23,81

Złoty medal;rekord klubu

Słupecka Julia

2007

25m styl grzbietowy

26,46

Złoty medal;rekored klubu

Słupecka Julia

2007

25m dowolnym

25,54

Srebrny medal

Leśniewska Milena

2006

25m dowolnym

23,08

Srebrny medal

Wajer Krystian

2003

100m klasyk

1:38,17

Srebrny medal;rekord klubu

Bem Aleksandra

2003

100m klasyk

1:43,41

Brązowy medal;rekord klubu

Kubiś Hania

2007

25m dowolnym

26,94

Brązowy medal

Wieczorek Zuzia

2003

100m dowolnym

1:32,70

Brązowy medal

Łuków Estera

2003

50m motylkiem

47,20

Brązowy medal

Krystian Rogulski

2001

100m dowolnym

1:10,34

Rekord klubu

Krystian Rogulski

2001

100m zmiennym

1:20,15

Rekord klubu

Krawczyk Kacper

2005

50m dowolnym

44,01

Rekord klubu

Purzycki Jakub

2005

50m klasyk

58,54

Rekord klubu

Jarmaszewicz Emilka

2005

50m klasyk

1:05,79

Rekord klubu










   

 

alt


 

VII OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY PŁYWACKIE O PUCHAR BURMISTRZA GMINY RUDNA

Miejsce : RUDNA, ul.Piaskowa 3, pływalnia CSiR

Data: 29.11.2014r. (sobota)

Godzina wyjazdu: 8.00, parking przy SP3

Opłata startowa : 30 zł

Transport: bus

Zabieramy: jedzenie, wodę, bluzy/koszulki klubowe, sprzęt pływacki, drobne na ewentualny ciepły posiłek

Powrót ok. 16.00

Link do zawodów: kliknij

Opiekun: Paweł Mielnik

Celem zawodów jest kontrola procesu szkoleniowego dla zawodników starszych oraz perspektywa poprawy rekordów klubu. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc oraz dużą ilość zawodów w ostatnim czasie, nie wszyscy zawodnicy zostali zgłoszeni.



Załączniki:
Pobierz (lista osób do wyjazdu RUDNA.doc)lista zgłoszonych[ ]60 Kb
 

Sezon startowy przywitaliśmy w Legnicy

W minioną sobotę 30 osobowa grupa pływaków z Patomswim uczestniczyła w XI MISTRZOSTWACH ZAGŁĘBIA MIEDZIOWEGO W PŁYWANIU.

Były to pierwsze zawody w nowym sezonie startowym. Ilość zawodników z klubów Dolnego Śląska przypominała MARATON WARSZAWSKI.

Ponad tysiąc startów zawodników, głównie urodzonych w 2004-2001 sprawiło, że konkurencja była ogromna.
Mimo, że większość medali przypadło klubom wrocławskim wyjazd należy zaliczyć do udanych.

Padło wiele rekordów klubu i rekordów życiowych , co najczęściej mobilizuje do systematycznej dalszej pracy . Jako jeden z nielicznych klubów zabraliśmy do Legnicy dzieci , młodsze niżeli widniało to na zaproszeniu organizatora. Iga Szczotka, Julia Czajkowska, Milena Leśniewska, Jakub Purzycki ,Maciej Kozłowski, Paulina Jankowiak, Karolina Pawłowska, Natalia Urban,  Małańczuk Wiktoria, Olejarz Monika to dzieci 8 i 9 letnie, które jako nowa fala pływaków naszego młodego klubu pojechała przede wszystkim po doświadczenie.

W pierwszej dziesiątce w swoich konkurencjach, lub z rekordami klubu uplasowali się.

L.P.

NAZWISKO I IMIĘ

Ur.

KONKURENCJA

WYNIK

MIEJSCE

UWAGI

1

Bem Aleksandra 

2003

100 klasyk

1:45,52

7

Rekord 11 i 12 latków

2

Rogulski Krystian

2001

100 grzbiet

1:16,08

8

Rekord 13,14 i 15 latków

3

Remian Igor

2001

100 klasyk

1:30,45

8

Rekord klubu 13 i 14 latków

4

 Łuków Estera

2003

50 st. motylkowy

100m dowolnym

46,50

1:26,00

9

Rekordy klubu 11 latków

5

 Zalewski Piotr

2001

100 dowolnym

1:11,36

20

Rekord 13 latków

6

Dżaman Agata

2003

100 grzbietowym

1:55,76

23

Rekord 12 latków

7

Szczotka Iga

2005

50 dowolnym

50 grzbietowym

45,01

52,71

36

27

Rekordy  9 latków

8

Czajkowska Julia

2006

50 dowolnym

50,90

54

Rekord 8 latków

9

Leśniewski Dominik

2004

50 dowolnym

38,91

24

Największa poprawa 137% !


Pozostałe wyniki naszych reprezentantów: http://megatiming.pl/zawody/xi-mistrzostwa-zaglebia-miedziowego


Gratulujemy !!!

 

Komunikat


W związku z przesuniętym rozpoczęciem zajęć pływania, płatność za wrzesień br. wynosi 50% miesięcznej deklarowanej kwoty.

UWAGA! Zmiana w harmonogramie (grupy:Kiełbiki i Barakudy) spowodowana koniecznością dostosowania godzin zajęć pływania do szkolnych planów lekcji. Rodzice proszeni są o zapoznanie się z aktualnym planem zajęć pływania.



 

Przydział osób do grup

Przydział osób do grup ćwiczących pod opieką panów Tomasza Bieżuńskiego i Pawła Mielnika

Lista obowiązuje od 29.09.2014r.



SzczupakiPingwinyOkonki

Trener Tomasz BieżuńskiTrener Tomasz BieżuńskiTrener Tomasz Bieżuński





1Ciunel OlafBancerz KingaRemian Borys

2
Jankowiak PaulinaCicholska WiktoriaFudali Karolina
3Małek Marek od XOleksak MartynaKrawczyk Hanna
4Kosowicz WiktoriaKociubińska EwaLewczuk Amelia
5
Jóźków Kacper
Poźniak Kacper
Nietrzeba Tomasz
6Olech HubertPęcherzewska AleksandraSala Amelia
7
Pająk WojciechLech KorneliaJanas Aleksandra
8
Mały SamuelKaradzios KingaKurantowicz Oliwia

9
Skibowska DariaJózefowicz MateuszStankiewicz Julia
10
Rydzińska SaraCaban NikodemChmielowiec Wiktoria

11
Kwieciński Kajetan
Oszust JonatanKorościk Wiktoria

12
Chabiniak KacperJachimowicz AleksandraUrban Helena
13
Mikuć ŁukaszSzantyka DominikDankowski Jakub
14
Łyp ZofiaPojmann FranekAdamczewska Zosia
15

Karapuda Aleksandra


16

Kołodziej Bartosz

17         














UKS Senior
UKS Junior


Trener Tomasz BieżuńskiTrener Tomasz Bieżuński






1
Antosik WeronikaBogdał Hanna

2
Bem AleksandraWieczorek Zuzanna

3
Bieżuńska MartynaBerezowska Paulina

4
Bilińska LiliannaFrątczak Anita

5
Dżaman JustynaJózefowicz Oliwia

6
Remian IgorPawłowska Karolina

7
Rogulski KrystianWitczak Kornelia


8
Smolarek AnielaSłomińska Martyna

9Ślązak MichałTwerd Dawid

10Wajer KrystianŻelazo Izabela

11Dynus Wiktor
Krawczyk Kacper

12Leśniewski Dominik
Urban Natalia

13Leszczyńska Karolina
Taboła Magdalena

14Wysocki JaromirKlimek Szymon

15
Czajkowska Julia

16
Kozłowski Maciej

17
Kubiś hanna

18
Leśniewska Milena


Kiełbiki Pstrągi Barakudy

Trener Paweł Mielnik Trener Paweł Mielnik
Trener Paweł Mielnik


1
Bugajna Dominika
Adamus Daria
2 Dudzińska MajaDudziński Nikodem
Brzuchalski Maciej
3 Dziubarczyk Aleksandra
Szczepanik Daniel
4 Garbowski Jakub
Figura Szymon
5 Gnacy PiotrMiłoszewski Filip
Piekarski Hubert
6 Janiak JuliaRudnik Adrian
Dziubarczyk Mateusz
7 Kameduła JuliaPiwowarska Oliwia
Jakiel Gabriela
8 Kołodziej BartoszSuszczyński Maciej
Szybka Jan
9 Korościk LauraSłupecka Julia
Fuławka Michał
10 Lorek ZofiaWeg Hanna (II)
Lorek Aleksander
11 Małkiewicz AmandaChojnacka Antonina (II)
Naumowicz Paweł
12
Kurantowicz Maciej (II)
Ploch Emilian
13 Sinica WiktoriaAwrajcewicz Hanna (II)
Rajewicz Aleksandra
14 Smolarek IgorDrewniacka Aleksandra (II)
Szymaniak Marcelina
15
Szczotka ZuzannaDragan Julia (II)

Peremicki Aleksander


16 Szybka Małgorzata Listkiewicz Anna (II)


17Olejarz Zofia


18Wiśniewski Jakub

















UKS Senior UKS Junior


Trener Paweł Mielnik
Trener Paweł Mielnik







1 Cisek JakubBurbo Amelia
2 Dżaman AgataGnacy Jakub
3 Fudali FabianGorczyca Łucja
4 Gorczyca PawełJarmaszewicz Emilia
5 Janas KamilUrban Philip
6 Kużniewski KsawierSala Natalia
7 Łuków EsteraMałańczuk Wiktoria
8 Małek PawełOlejarz Monika
9 Prądzyńska RoksanaOpiatowski Paweł
10 Puła KamilPietrzak Martyna
11 Sala JuliaSzczotka Iga
12 Sławińska JustynaPocztańska Wiktoria
13 Szczotka OlgaPolak Karolina
14 Ślązak KamilaPurzycki Jakub
15 Zalewski PiotrUrbański Michał
16
Baran Piotr
17







 

Wyniki zawodów Ustronie Morskie 10-11.07.2014


Załączniki:
Pobierz (Zawody Ustronie Morskie.xls)Zawody Ustronie Morskie.xls[ ]23 Kb
 

Liga pływacka 2013/2014

Wyniki Ligi Pływackiej 2013/2014

 
Więcej artykułów…

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5