Drodzy Rodzice!!!

Na wstępie chcieliśmy serdecznie podziękować za zaufanie i obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby był to wspaniale spędzony czas dla wszystkich uczestników. Obóz ma charakter sportowy, edukacyjny i rekreacyjny.

Zwłoka z opublikowaniem listy spowodowana była znacznie większą ilością chętnych niż miejsc oraz tym, że chcieliśmy dać możliwość udziału w obozie jak największej liczbie Dzieci. Czyniliśmy starania, aby zwiększyć ilość miejsc w ośrodku, – co się udało. Dodatkowo postanowiliśmy zabrać prywatne auto do transportu sprzętu sportowego co również zwolni miejsce w autobusie dla 1-2 uczestników. Na obóz możemy zabrać 60 uczestników (ilość miejsc w ośrodku). Niestety autokar pomieści nie więcej niż 48 dzieci + kadra. Lista znajdująca się w załączniku zawiera osoby które: zakalikowały się do autokaru, zakwalifikowały się z dojazdem własnym oraz listę rezerwową. Osoby z dojazdem własnym będą miały obniżoną cenę za obóz o 300zł (niezależnie od opcji powrotu tzn. że często jest możliwość powrotu autokarem gdyż zwalnia się miejsce).

Prosimy o wpłatę zaliczki w kwocie 500 zł do dnia 10.02.2023 (wpłata zaliczki jest potwierdzeniem udziału w obozie).

NAZWA : UKS PATOMSWIM Bogatynia

nr konta : 36 1090 1971 0000 0001 1709 0925

W tytule: zaliczka – LATO 2023 (NAZWISKO i IMIĘ dziecka)

 

Celem ewentualnego zwolnienia miejsca w autokarze lub na liście z dojazdem własnym prosimy o jak najszybszą informację o:

- ewentualnych rezygnacjach z udziału,

- chęci dojazdem własnym transportem osób zakwalifikowanych do autokaru,

- planowanie powrotu we własnym zakresie.

 

Do dnia 15.02.2023 będzie zamieszczona zaktualizowana lista uwzględniająca wpłaty zaliczki za obóz (być może zwolni się miejsce w autokarze).

 

Wszelkie pytania i informację prosimy przekazywać do trenerów prowadzących.

 

LISTA OBOZOWA W ZAŁACZNIKU.

Plum.

Załączniki:
Pobierz plik (lista obozowa 02.02.xls)LISTA OBOZOWA 02.02[ ]21 kB