W dni dzisiejszym z ubolewaniem przyjęliśmy informację od władz szkoły o kolejnym przesunięciu terminu otwarcia pływalni. Obecnie trwają badania fizyko-chemiczne wody a orientacyjny termin rozpoczęcia zajęć to 11.10.2021r. (o ostatecznym rozpoczęciu zajęć poinformujemy za pośrednictwem strony www i FB).

W zakładce „HARMONOGRAM ZAJĘĆ” znajdują się grupy oraz godziny zajęć poszczególnych grup.

Drodzy Rodzice!!!

W zawiązku z przedłużonymi pracami naprawczymi na pływalni przy SP3, basen niestety pozostanie nieczynny do 20 września (informacja od władz szkoły).

Informacja o grupach, godziny zajęć i pełny harmonogram zostanie zamieszczony z początkiem września (po otrzymaniu planów zajęć szkolnych przez trenerów).

 O zamieszczeniu na stronie klubu szczegółów organizacji roku pływackiego poinformujemy za pośrednictwem FB.

Przypominamy, że wszystkie dzieci regularnie uczęszczające na zajęcia pływania w minionym roku szkolnym automatycznie zostaną przepisane do grup kontynuujących. Jednocześnie bardzo prosimy o informację (SMS lub email) do trenerów prowadzących o ewentualnej rezygnacji z kontynuacji doskonalenia pływania w roku szkolnym 2021/2022.

W związku z wieloma pytaniami rodziców dotyczących uregulowania płatności informujemy:

płatności składki w 2020

wrzesien - nie

październik  - wg.składki (130 zł wszystkie grupy i 160 zł grupa zaawansowana) 

listopad - wg.składki (130 zł wszystkie grupy i 160 zł grupa zaawansowana)

grudzień - wg.składki (130 zł wszystkie grupy i 160 zł grupa zaawansowana)

2021

styczeń  - nie

luty - 50% składki / wg.składki (65 zł wszystkie grupy i 80 zł grupa zaawansowana)

marzec - (-50 zł do składki miesięcznej) tzn. 80 zł wszystkie grupy i  100 zł gupa zaawansowana

kwiecień - nie                               (tylko trenujący zawodnicy kadry: 150 zł)

maj - wg.składki (130 zł wszystkie grupy i 160 zł grupa zaawansowana) 

czerwiec - wg.składki (130 zł wszystkie grupy i 160 zł grupa zaawansowana) 

 

PROSIMY O SPRAWDZENIE I EWENTUALNE UREGULOWANIE PŁATNOŚCI DO KOŃCA ROKU SZKOLNEGO LUB WYSTAPIENIE O ZWROT W PRZYPADKU WYSTĄPIENIA NADPŁATY.

informacje o prosimy kierować na adres księgowości: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

----------------------------------------------------------------------------------------

NAZWA : UKS PATOMSWIM Bogatynia

nr konta : 36 1090 1971 0000 0001 1709 0925

w tytule (WAŻNE!!!): SKŁADKA CZŁONKOWSKA - NAZWISKO i IMIĘ (dziecka), GRUPA, TRENER 

                                  (NP. SKŁADKA CZŁONKOWSKA - KOWALSKI JANEK, SZPROTKI, TRENER PAWEŁ)

---------------------------------------------------------------------------------

OPŁATA MIESIĘCZNA

Opłata miesięczna dla GRUP trenujących:

  • 130 zł dla grup (2 x w tygodniu) 
  • 160 zł dla grupy spotowej - HARPAGANY (3/4razy w tyg.)

W przypadku rodzeństw obowiązuje 10 zł zniżki od każdego dziecka (znizka funkcjonuje przy pełnej platności miesięcznej).

Wpłaty prosimy dokonywać w ostatnim tygodniu każdego miesiąca.

Klub funkcjonuje zgodnie z kalendarzem pracy szkoły oraz klandarzem roku szkolnego.

To znaczy, że dni wolne od szkoły są również dniami wolnymi od zajęć pływania.

Nieobecność na zajęciach nie zwalnia z uiszczenia opłaty. Niobecność powyżej 2 tygodniu uprawnia do obniżenia składki miesięcznej.

Odrobienie zajęć jest możliwe po uzgodnieniu z trenerem prowadzącym.

 

 

LINK DO FILMU: https://www.youtube.com/watch?v=-wBOnHR5WBw

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia tj. w dniach 21-22.12.2020 r. odbyła się dwudniowa rywalizacja pływaków z Bogatyni i Zgorzelca w Mikołajkowych Zawodach Pływackich. Na basenie szkolnym przy ZSzOI w Bogatyni odbyło się wielkie ściganie chłopców i dziewcząt w wieku od 5 do 15 lat w stylu dowolnym. W reżimie sanitarnym, bez udziału publiczności swoje umiejętności mogli pokazać wszyscy, którzy wzięli udział w imprezie. Dzieci dziewięcioletnie i młodsze dawały z siebie wszystko pokonując własne słabości i 25 metrową pływalnię. Dwie długości basenu musiały już pokonać dziesięciolatki i starsi pokazując wysoki poziom techniki. Ustanowione zostało wiele nowych rekordów życiowych oraz klubu - mimo świątecznego charakteru imprezy. Grupę sędziowską tworzyli absolwenci klubu oraz najstarsi klubowicze, doświadczając zawodów m.in. z pozycji sędziego mierzącego czas. Dzieci 5/6 letnie miały indywidualną asekurację na torach w osobach dziewcząt z grupy Barakudy. Niespodzianką dla obecnych była wizyta Olgi Szczotki - Mistrzyni Polski Juniorów 16-letnich z 2016 roku w stylu dowolnym. Podopieczna Pawła Mielnika oraz była reprezentantka Polski dała pokaz stylu dowolnego, a nawet podjęła wyścig na 25 metrów, w którym pokazała, że w „królewskiej” konkurencji wciąż nie ma sobie równych.
Organizatorzy zadbali, aby każdy uczestnik zawodów otrzymał medal, dyplom oraz mikołajową paczkę, wręczoną osobiście przez św. Mikołaja. Ze względu na pandemię zawody zostały rozłożone na dwa dni oraz podzielone godzinowo dla każdej grupy wiekowej. W zawodach wzięło udział blisko 200 adeptów pływania co jest niewątpliwym sukcesem i dowodem na to, że pływanie jako jedna z najbardziej prozdrowotnych dyscyplin sportu w naszym mieście ma się dobrze;) Emocje, radość z wyników i uśmiech dzieci są największą nagrodą dla trenerów i motywują do dalszej pracy.

Dziękujemy Rodzicom za zaufanie i z nadzieją oczekujemy powrotu do treningów.

 

Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji Mikołajkowych Zawodów Pływackich dla:

Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bogatyni

Urzędu Miasta i Gminy Bogatynia

Szkoły Podstawowej Nr 3 w Bogatyni

Firmy Balcer Reklama i Poligrafia

HK FILMMAKER

Zawodników, uczniów oraz absolwentów Patomswim.

 

Plum.

 

 

 

Załączniki:
Pobierz plik (Wyniki MIKOŁAJKOWE PŁYWANIE 2021 (pop).xls)WYNIKI Z ZAWODÓW[ ]146 kB
Drodzy Rodzice!
 
Prosimy o nie wpłacanie składki za miesiąc styczeń w zawiązku z brakiem zajęć i zamknięciem pływalni. Przypominamy, że w związku z pandemią płatności prosimy dokonywać w ostatnich dniach danego miesiąca. 


Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się z dużej ilość chętnych na obóz letni. Ilość i szybkość zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania. Uważaliśmy, iż jedynym sprawiedliwym kryterium będzie kolejność zgłoszeń od momentu oficjalnego ogłoszenia o zapisach i taką zasadę przyjęliśmy. Niestety nie wszystkie osoby znalazły miejsce w autokarze ale zrobiliśmy wszystko aby jak najwięcej dzieci mogło znaleźć miejsce w ośrodku. Z przykrością widzimy również, że ilość chętnych przekroczyła możliwości przyjęcia w ośrodku. Osoby na liście rezerwowej będą kwalifikowane wg kolejności na liście (w przypadku rezygnacji dzieci zakwalifikowanych).


Informujemy również o zaktualizowanych informacjach dotyczących ilości noclegów oraz związanej z tym kwoty za obóz. Informacja podana jest poniżej w artykule dotyczącym obozu.

 

 
 

Podkategorie