Drodzy Rodzice!
 
Prosimy o nie wpłacanie składki za miesiąc styczeń w zawiązku z brakiem zajęć i zamknięciem pływalni. Przypominamy, że w związku z pandemią płatności prosimy dokonywać w ostatnich dniach danego miesiąca. 


Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się z dużej ilość chętnych na obóz letni. Ilość i szybkość zgłoszeń przerosła nasze oczekiwania. Uważaliśmy, iż jedynym sprawiedliwym kryterium będzie kolejność zgłoszeń od momentu oficjalnego ogłoszenia o zapisach i taką zasadę przyjęliśmy. Niestety nie wszystkie osoby znalazły miejsce w autokarze ale zrobiliśmy wszystko aby jak najwięcej dzieci mogło znaleźć miejsce w ośrodku. Z przykrością widzimy również, że ilość chętnych przekroczyła możliwości przyjęcia w ośrodku. Osoby na liście rezerwowej będą kwalifikowane wg kolejności na liście (w przypadku rezygnacji dzieci zakwalifikowanych).


Informujemy również o zaktualizowanych informacjach dotyczących ilości noclegów oraz związanej z tym kwoty za obóz. Informacja podana jest poniżej w artykule dotyczącym obozu.