W załączniku zamieszczamy szczegółowy plan zajęć z podziałem na grupy na rok  szkolny 2018/2019. W najbliższych tygodniach będą możliwe zmiany w grafiku, gdyż stan osobowy w grupach nie został potwierdzony przez wszystkich rodziców.

W pliku Excel znajdują się zakładki: grafik, grupy – rozkład godzin oraz poszczególne grupy. Należy sprawdzić do jakiej grupy zostało zapisane dziecko, a tym samym czy przynależy do UKS, czy do OSIR.

-zajęcia zaczynamy od środy-

Czerwone zakładki – grupy należące do UKS Patomswim (deklaracja i numer konta UKS po prawej stronie strony w zakładkach).

Niebieskie zakładki – grupy należące do szkółki  OSiR  (deklaracja i numer konta OSIR po lewej stronie strony w zakładkach)

 

 

W miarę możliwości deklaracje OSIR prosimy składać w siedzibie OSiR na ul.Białogórskiej.

Deklaracje UKS do trenerów.

 

INFORMACJA TECHNICZNA DLA RODZICÓW DZIECI NOWONABOROWYCH

Na basen zabieramy: dopasowane okularki (jak się trzymają dłuższą chwilę bez zaciągania gumki na tył głowy to są OK), klapki, czepek sylikonowy/gumowy (w przypadku długich włosów), mydło, ręcznik.

Obowiązkiem rodzica jest "ogarnięcie" dziecka w szatni i doprowadzenie na miejsce zbiórki bezpośrednio przy niecce pływalni.

Rodzice, którzy chcą wejść na pływalnię muszą się przebrać w odzież zmienną (klapki,spodenki,koszulka) - zalecenie szkoły. 

PLUM;-)

Załączniki:
Pobierz plik (Grafik 2018_2019 - Rozkaład godzin - Podział na grupy akt.04.xls)GRAFIK 2018/2019[ ]103 kB