W związku z zakończonymi uproszczonymi testami oswojenia z wodą chcemy poinformować o zakwalifikowaniu dzieci na zajęcia grupowe nauki pływania.

W zakładce "Harmonogram UKS i OSIR" znajduje się podział na grupy, rozkład godzinowy oraz grafik (prosimy rodziców o sprawdzenie - załacznik excel)

W roku szkolnym 2017/2018 zostały przyjęte 2 grupy: UKS Krewetki oraz OSIR Szprotki. 

UKS Krewetki  - zajęcia: środa i piątek godz. 17:15 -18:00, grupa roczników najmłodszych 2010-2012 (PRZYNALEŻNOŚĆ DO UKS - deklaracja do UKS <deklaracja do pobrania w zakładce> oraz wpłaty na konto UKS)

OSIR Szprotki - zajęcia: wtorek i czwartek godz. 17:00 - 17:45, grupa roczników starszych 2008-2010 (PRZYNALEŻNOŚĆ DO OSIR - deklaracja do OSIR <rodzice którzy wypełnili na spotkaniu już nie muszą>, wpłaty na OSiR)

Na zajęcia dziecko powinno być przygotowane w: ręcznik, klapki, czepek (tylko długie włosy), okularki DOPASOWANE, mydło i dobry humor:)

O zakwalifikowaniu zdecydowały wyniki z uproszczonych testów oraz wiek dziecka (pierszeństwo dzieci młodsze). Niestety ze względu na ograniczoną ilość miejsc nie wszystkie dzieci zostaly przyjęte, nad czym ubolewamy. Aby przyjąć jak najwięcej dzieci i wyjść na przeciw oczekiwaniom grupy zotały powiększone do 17 uczniów, co przy nauczniu poczatkowym jest liczbą maksymalną.

Zachęcamy do aktywności w środowisku wodnym lub korzystania z zajęć indywidualnych, po których może się pojawić możliwość dołączenia do grupy drugorocznej, gdzie jest mniej dzieci. W przyszłym roku będzie nowy nabór, na ktory już dziś zapraszamy osoby niezakwalifikowane w tym roku szkolnym.

Opis przynależaności do grup oraz wskazówki poruszania sie po stronie intenetowej w artykule poniżej.

Przypominamy, że szkółka pływania OSIR oraz UKS pracuje zgodnie z kalendarzem roku szkolnego.