Drukuj

 TERMIN: 07- 17.07.2021 (11 dni/ 10 noclegów)

Ośrodek Wypoczynkowy KORAL   http://www.owkoral.pl/

Przejazd: autokarem z Bogatyni do Ustronia Morskiego  i z powrotem

Zakwaterowanie: w pokojach głównie 3 osobowych, z pełnym węzłem sanitarnym. W każdym pokoju znajduje się balkon, telewizor, leżaki, parawany,koce.

 Zapewniamy:

( w razie niepogody zajęcia na sali gimnastycznej)

 

CENA: 1780 zł/ 10 noclegów

(istniej możliwość wystawienia rachunku dla zakładów pracy)

(ośrodek zapewnia możliwość realizacji bonu turystycznego)

 

 

Opiekunowie:

 mgr Paweł Mielnik - kierownik obozu, tel. 695 255 659

 mgr Damian Czarniecki - wychowawca, tel. 696 485 315

mgr Maja Czarniecka - wychowawca, tel. 606 649 792

mgr Ewelina Kuczko -wychowawca, tel. 604 086 088

Paweł Gorczyca - wychowawca, tel. 797 271 299

  

Decyduje kolejność zgłoszeń.

LISTA ZGŁOSZONYCH (AKTUALIZACJA: 16.06.2021):

1. Poźniak Kacper (rower)

2. Kołodziej Bartosz (rower)

3. Krawczyk Kacper (rower)

4. Listkiewicz Anna (rower)

5. Gowin Hanna (rower)

6. Solecki Paweł 

7. Gowin Karol 

8. Maćkowiak Szymon 

9. Pojman Stanisław (transport własny).

10. Piwowarska Oliwia (rower)

11. Piwowarska Pola

12. Puła Filip

13. Zimowska Michalina

14. Polak Karolina (rower)

15. Peremicki Aleksander (rower)(transport własny)

16. Peremicka Hanna (transport własny)

17. Kukliński Oskar

18. Słupecka Julia (rower)

19. Kozłowski Maciej (rower)

20. Pruszkiewicz Hanna

21. Sawicki Jakub

22. Kaczor Magdalena

23. Purzycki Jakub (rower)

24. Mandyk Hanna

25. Fuławka Martyna (rower)

26. Jabłonowski Marcel

27. Mereżyński Oskar

28. Błaszczyk Milena

29. Kaczkowska Ola

30. Kadzewicz Nadia (rower)

31. Kuczko Zosia

32. Ciunel Igor

33. Dragan Jakub

34. Dragan Karol

35. Jabłonowski Ksawier

36. Nowak Magdalena

37. Szczotka Zuzia (rower)

38. Szantyka Dominik

39. Bochno Natasza 

40. Balcer Dawid (rower)(transport własny)

41. Wojdat Olaf

42. Biliński Maksymilian

43. Kameduła Julia (rower)

44. Kurantowicz Łukasz (transport własny)

45. Matelska Kaja

46. Staniszewski Jakub

47. Frankiewicz Nina

48. Legeżyński Filip

49. Majchrzak Wojciech

50. Szczotka Iga (rower)

51. Troc Bartosz

52. Wieczorek Maciej

53. Janik Antonina

54. Żeglin Karol

 

5 os. transport własny 

16 x rower + wychowawcy

49 dzieci w autobusie

53 miejsca w autobusie +pilotka

 

Dokumenty w załacznikach.

Załączniki:
Pobierz plik (Certyfikat_nr_6596_DOL_L-2021_9158_20210615214719.pdf)zgłoszenie obozu - certyfikat[ ]21 kB
Pobierz plik (Karta kwalifikacyjna obóz Ustronie Morskie 2021 rok.doc)karta obozowa[ ]54 kB
Pobierz plik (Program obozu 07-17.07.2021.pdf)program obozu[ ]1346 kB
Pobierz plik (Statut PATOMSWIM0001.pdf)statut[ ]4438 kB
Pobierz plik (wyciąg z ewidencji UKS0001.pdf)wyciag z ewidencji[ ]521 kB