08.08 (godz.21:00)

1. Orientacyjna godzina przyjazdu do Ustronia to godz.16:00. Zaczynamy kolacją o godzinie 18:00. 

2. GRUPA ZAAWANSOWANA (rowerowa) - w związku ze znacznym przekroczeniem zakładanej sumy (nieprzewidzianym) za transport rowerów, koszt w dwie strony to: 80 zł (zbierane w autobusie). Klub partycypuje w kosztach w związku z przewożonym sprzętem sportowym. Rodzeństwo 70 zł.

 

07.08

1. W załączniku znajduje się lista z podziałem na pokoje - prosimy się zapoznać. W autobusie jeszcze ustalimy szczegóły i w razie konieczności zrobimy korekty (oby nie ;) dzieci które nie były dobrane staraliśmy się połączyć jak najlepiej).

2. Niestety w ostatniej chwili z przyczyn niezależnych Olga Szczotka nie może pojechać na obóz w związku z koniecznością rozpoczęcia studiów w Dani. Trzymamy mocno kciuki z Olgę i życzymy powodzenia.

W jej zastępstwie pojedzie podopieczna Patomswim – Martyna Bieżuńska (w charakterze wolontariusz/instruktor). Dyplomowany instruktor pływania i ratownik WOPR. Z doświadczeniem w nauce pływania i obozownictwie. Cieszymy się z obecności Martyny i dodatkowej pomoc przy maluchach (skład kadry zaktualizowany poniżej).

3. Informacja dla grupy zaawansowanej – rowery będą chowane do pomieszczenia zamkniętego. Pokrowce nie są konieczne. Można zabezpieczyć rower folią na czas transportu.

Załączniki:
Pobierz plik (pokoje rozkład.doc)pokoje rozkład.doc[ ]25 kB